نتایج جستجو برای عبارت :

فواید درمانی گیاه نسترن

گیاه نسترن
گیاه نسترن حاوی ویتامین C فراوانی است؛ غلظت این ویتامین در گونه های وحشی نسترن، بیشتر است. میوه نسترن در فرآیند تجزیه غذا در دستگاه گوارش، به جذب ویتامین C
 کمک می کند. ویتامین C برای جلوگیری از بیماری هایی همچون اسکوروی (کمبود ویتامین C) که موجب خونریزی لثه می شود، ضروری است.
نسترن یکی از گونه‌ های وحشی رز و بومی اروپا، آسیای غربی و شمال شرقی آفریقا است.

ادامه مطلب
تو استانبول رفتیم ی کتابفروشی
صاحبش ی گربه گنده کثیف داشت
صداش میکرد عثمان!!!

دیروز با پسرجان رفتیم پیاده روی کنار رودخونه
تو همون مسیر ی آقایی بود ی گربه کوچولو و ملووووس آورده بود پیاده روی
من ازش اجازه گرفتم از گربه ش عکس بگیریم و نشستم ی ذره نازش کردم
که به دلیل مسخره بازی بیان الان نتونستم عکسا رو اپلود کنم اینجا
حالا اسم این گربه شیرین چی بود؟؟
نسترن!!!!

با توجه به این که از دیروز رگ حیوون خواهی من و پسرجان با دیدن نسترن خانوم خوشگل قل
های با یک تن اَتن کی میشود؟!
این وطن بی ما وطن کی میشود؟!
گر نباشد از توهم این سرزمین
خانه آباد من کی میشود؟!
یک کلید خانه پیش من یک کلید خانه پیش تو ...
صدای عشق میرسد برای تو برای من 
خدا یکیست جان من خدای تو خدای من 
سرود سبز همدلی صلاح عشق میزند 
تا که گلوی تو شوم تا که شوی صدای من 
مرا به باغ میکشد ترانه ها یکی یکی 
یکی برای دوستی یکی برای زندگی 
شکفته باد یاسمن خجسته باد این وطن 
ترانه های نسترن یکی به تو یکی به من 
یک کنار باغ نسترن یک کنار با
سپهر تصادف کرد. من نرسیدم کتابم را تمام کنم. 
هول فردا برم داشته. همه مان صحیح سالمیم. من خوابالودم. ایده ای ندارم که کی قرار است کتاب را تمام کنم. 
نسترن با سپهر شوخی کرد که دم در بابت تصادفت دعوا شده. شوخی ناپسندی بود. سپهر ناراحت شد. نسترن ناراحت شد که سپهر ناراحت شده. 
من هیچوقت جنبه شوخی را نداشتم! خوابالودم و هنوز بیش از نیمی از یک کتاب چهارصد صفحه ای روی دستم مانده. اگر شوخی مسخره نسترن نبود، یلدای بدی نمیشد. 
خاطرم هست که باید از پنج شنبه پ
نسترن کوهی از گیاهان دارویی ارزشمند است که از میوه های آن در درمان بعضی بیماریها استفاده میشود . از جمله : کاهش اسیداوریک – درمان نقرس – مداوای تورم کلیه ها و مجاری ادراری میباشد. روغن دانه این گیاه در صنایع بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار میگیرد . نسترن گیاهی درختچه ای و چند ساله است و متعلق به تیره گل سرخ است و سرشار از ویتامین ث است. در سایه یا آفتاب میروید. خشکی را به خوبی تحمل میکند. تکثیر نسترن کوهی ازطریق بذر صورت میگیرد . برای تکثیر
این روزها بیشتر از هروقت دیگه ای دلتنگ نسترنم... دلتنگ لحظه هایی که بپرسه چته و من بی مقدمه همه ی اون چیزی که تو دلم هست رو بریزم بیرون و اون فقط زل بزنه به من و گوش بده... اصن آدم گاهی وقتها فقط دو تا گوش میخواد که براش حرف بزنه و بعدش هیچی نشنوه، شاید برای همینه که زیر دوش آب حرفت میاد و گوشت شنونده همه دلتنگی های قلبت میشه.
دلم میخواد توی همه کلافگی ها و خستگی هام برگردم به گذشته وُ بشینم پشت میز تحریرم، نور مانیتور بیفته توی صورتم و زل بزنم به چ
هنوز برای موضوع حسادت پاسخ دقیقی دریافت نکردم. خ می‌گفت کنکاش نباید کرد. من کنکاش نمی‌کنم. ولی دیدن هست به هر حال. شنیدن. می‌گفت آدم ها رسالت های متفاوتی دارند وبه اندازه‌ی رسالتشان داشته دارند. می‌فهمم ولی راه حل نیست. پاسخ خودم اینه: حال آدم با خودش خوب بودن و به اندازه‌ی کافی برای خود خوب بودن و تلاش برای خوب تر بودن برای خود. و یه چیز مهم تر: در موقعیت مقایسه قرار نگرفتن و خود را از این موقعیت ها دور کردن.

+ البته خ میگه در حسادت بدخواهی
دمنوش گل نسترن و خواص شگفت انگیز آن
گل نسترن یک بوته وحشی است که در اروپا و همچنین دیگر نواحی معتدل دنیا یافت می شود. میوه ی آن که معمولا با نام های rose hip یا dog rose شناخته میشود، یک داروی مورد علاقه ی سنتی و با ارزش غذایی بالاست.
گل نسترن درختچه ای با ارتفاع 3 متر و برگ هایی شامل پنج تا هفت برگچه دندانه دار که به شکل بیضی نوک تیز و گل ها یی به رنگ (قرمز کم رنگ)، سفید مایل به گلی و یا سفید است.
نام علمی گل نسترن rosa canina بوده و در گذشته به نام نسرین، نستر
پرویز پرستویی یکی از با تجربه ترین بایگران ایرانی است. او با نسترن پرستویی ازدواج کرده است و یک دختر و یک پسر دارد. در این بخش اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری او، بیوگرافی کامل پرویز پرستویی و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم.
بیوگرافی پرویز پرستویی
پرویز پرستویی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و گوینده ایرانی متولد 2 تیر سال 1334 در روستای چلو در کبودرآهنگ است. او اصالتا آذری است. پدر او کشاورز است.

ادامه مطلب
معرفی گل نسترن و آموزش تخصصی کاشت گل نسترن
آموزش تخصصی کاشت گل نسترن به شما کمک می کند تا دیگر دچار خطا نشوید و به راحتی به کاشت این گل بپردازید.
گل نسترن از رده گل ها و گیاهان زیبای زینتی محسوب می گردد که در عین ظاهر فریبنده خود دارای خواص دارویی نیز می باشد.
در رده  گل سرخیان  قرار گرفته است و مختص مناطقی دراروپا و آسیا می باشد.
این گل با نام مستعار رز وحشی نیز شناخته می شود.
گل های نسترن با عطر و بوی مطبوع و قدرت تحمل بالایی که دارند برای کاشت
با ورود به عصر ارتباطات همه چیز دگرگون شده است. از تعدد روابط در اثر برقراری ارتباط در هر مکان و زمانی به کمک اینترنت و فضای مجازی تا عدم تعهد مرد و زن به هم و از هم پاشیدگی خانواده ها. در عصر ارتباطات شاهد انفجار غرایز بشری هستیم. از حرص و آز بگیر تا هفت گناه نابخشوده کتاب مقدس، اما آیا انسان عصر قبل از تکنولوژی خیانت نمی کرد؟ دروغ نمی گفت؟ چرا به طور حتم. اما مسلما نه با چنین کیفیتی، در عصر جدید برای رهایی و نجات چه باید کرد؟ به کدام ریسمان بای

طرز تهیه “فالوده هندوانه”
مواد لازم:آب هندوانه:500 میلی لیتر یا 2 پیمانه         شکر:100 گرم         فالوده:500 گرم         پودر ژلاتین:2 قاشق سوپ خوری         عرق نسترن یا آب:یک دوم پیمانهطرز تهیه :برای درست کردن این دسر خوشمزه ابتدا فالوده یخ زده را از فریزر خارج کنید تا به دمای اتاق برسد. حالا آب یا عرق نسترن را در ظرفی بریزید پودر ژلاتین را روی آن بپاشید و روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید تا حل شودبعد از این که دانه های ژلاتین خوب حل شد آن را کنار بگذ
کوچه نسترن موزیک ویدیوی جدید ابی خواننده لس آنجلس نشین است که رزمندگان دفاع مقدس را طور دیگری معرفی می‌کند.
از زبان یک رزمنده مثلا شهید شده متن شعر ابی خوانده می‌شود که در آن می‌گوید مادر نام کوچه را به اسم من نگذارید و همان نسترن بماند. نسترن دختری است که بعد از جنگ می‌خواستم با او عروسی کنم و به خاطر او بود که به جنگ رفتم و معنی میهن بود.
از نقص‌های فرم بگذریم که پسر رزمنده زیر ابروهایش برداشته شده و چفیه‌اش به شکل اشتباه بسته شده و دهانش
طرح توجیهی پرورش گل نسترن در سال ۹۸ با دو فرمت pdf , doc.آموزش ۰ تا ۱۰۰ کاشت تا برداشت گل نسترن را از دست ندهید.
طرح توجیهی کاشت و پرورش گل نسترن و آموزش ۰ تا ۱۰۰ این گل را هم اکنون دانلود و مطالعه کنید.
بوته گل نسترن یک نوع رز وحشی با تنوع رنگ قرمز، زرد و سفید است. این گل در ۹۰ درصد شرایط اقلیمی کشورمان ایران قابل کشت است.
گل نسترن تر و میوه گل نسترن مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور دارد.
توصیه ما این است که بوته های نسترن را یکبار بکارید و یک عمر د
..
"یاد تورا چگونه ز خاطر برم که عشق
نامت به برگ برگ درختان نوشته است
در هر بهار با نگه جستجو گرم
می جویمت میان گل و رقص برگ ها
من مانده ام به یاد تو در باغ خاطرات
گریان میان خنده ی نقل تگرگ ها
آن کوچه باغ و نسترن و مخمل نسیم
با هر بهار هست ولیکن تو نیستی
اردی بهشت هست هوای بهشت هست
گل بی شمار هست ولیکن تو نیستی .."
..
.
پ.ن۱: ‌‌‌‌‌‌و شبانگاهان که زمزمه می کردم در گوش او از پس فراق با دردی مهلک..
پ.ن۲: ولیکن تو نیستی.

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
تا نزدیک ساعت هشت لیست را وارد فایل ورد میکردم. از هفت و نیم سایت را باز کردم و کدها را وارد کردم. تا یازده و نیم شب کارم همین بود. وسط هایش نسترن هم امد کمک. من کد ها را میخواندم و او از توی دفترچه چک میکرد. یازده و نیم دکمه ثبت را زدیم و همه چیز پرید! مراحل ثبت نام رفت از اول. نسترن حسابی هول شد. من پیش بینی میکردم. برای همین هم از کد رشته ها دقیق عکس گرفته بودم و انقدر ها هم هول نشدم. خودم نشستم پشت سیستم. بلند به خودم میگفتم "هول نشو. هیچی نمیشه"ساع
های با یک تن اَتن کی میشود؟!
این وطن بی ما وطن کی میشود؟!
گر نباشد از توهم این سرزمین
خانه آباد من کی میشود؟!
یک کلید خانه پیش من یک کلید خانه پیش تو ...
صدای عشق میرسد برای تو برای من 
خدا یکیست جان من خدای تو خدای من 
سرود سبز همدلی صلاح عشق میزند 
تا که گلوی تو شوم تا که شوی صدای من 
مرا به باغ میکشد ترانه ها یکی یکی 
یکی برای دوستی یکی برای زندگی 
شکفته باد یاسمن خجسته باد این وطن 
ترانه های نسترن یکی به تو یکی به من 
یک کنار باغ نسترن یک کنار با
قسمت اول:)
ماه رمضان ۱۳۹۷( ایام امتحانات:/)
جزومو میکوبم زمینو و رو به بچه که با چهره های افسرده در حال درس خوندن هستن میگم: من دیگه خسته شدم پاشید یه کاری کنیم بعد دوباره درس بخونیم.
زهرا: نیم ساعت دیگه بخونیم تا ۱۲ تکرار خلیل کبابی شروع میشه بریم اونو ببینیم.
نسترن: نیم ساعت دیگههههه؟؟؟ من دیگه خسته شدم.
ادامه مطلب
قسمت اول:)
ماه رمضان ۱۳۹۷( ایام امتحانات:/)
جزومو میکوبم زمینو و رو به بچه ها که با چهره های افسرده در حال درس خوندن هستن میگم: من دیگه خسته شدم پاشید یه کاری کنیم بعد دوباره درس بخونیم.
زهرا: نیم ساعت دیگه بخونیم تا ۱۲ تکرار خلیل کبابی شروع میشه بریم اونو ببینیم.
نسترن: نیم ساعت دیگههههه؟؟؟ من دیگه خسته شدم.
ادامه مطلب
خب دوستان فک کنم در جریان هستید که صاحب این وب ، خیلی لطف کرده و وبش رو به من داده..
نسترن هستم ، مدیر وب خاطرات یک عدد الکی شاد!
تا جایی که بتونم جواب کامنت هاتون رو میدم ، ولی اینکه لینک پکیج چرا نمیاد و اینا ، بنده اطلاع ندارم و میذارم تا خود مدیر وب بیاد تایید کنه اون کامنت ها رو!
پست هم سعی میکنم در همین زمینه پیدا کنم و بذارم براتون..
شاد باشین!
دانه های آن دارای حدود ۱۰%روغن بوده که به رنگ زردکمرنگ متمایل به قرمز ودارای بوئی مطبوع می باشد.البته دانه ها سمی است.
عمده ترین اسیدهای چرب تشکیل دهنده روغن هسته های نسترن کوهی به ترتیب:
لینولئیک
اولئیک
آلفا–لینولنیک
استئاریک
و پالمیتیک اسید می باشند.
اسید لینولئیک و اسید لینولنیک به ترتیب با ۵۶-۳۶ درصد و ۲۹-۲۰ درصد بیشترین مقدار را به خود اختصاص می دهند.
حاوی بالاترین میزان اسیدهای چرب غیر اشباع با پیوند دوگانه ( PUFA )
در این قسمت توضیح مختص
فصل داغ تابستان، یکی از دسر‌های خنک و خوشمزه‌ای که حالتان را جا خواهد آورد، فالوده شیرازی خانگی است. فالوده شیراز، اصفهان و یزد از معروف‌ترین نوع فالوده‌ها هستند که نوع شیرازی آن با چاشنی‌هایی مثل آب لیمو، عرق نسترن و شربت آلبالو میل می‌شود و از دو نوع دیگر شناخته شده‌تر است. با ما همراه باشید.

مواد لازم
۲۵۰ گرم نشاسته
۲ لیوان آب
یک‌سوم لیوان گلاب
آبلیمو به میزان لازم

ادامه مطلب
آب تشنگی رو برطرف می‌کنه. ولی ماجرای تشنگی به همین سادگیا هم نیست. خیلی چیزا هست که روش تاثیر می‌ذاره.

خیال کن با خودت که شنبه است، از صبح ساعت 7 رفتی بیرون و ترافیک صبح همت تا برسی محل کارت اون سر تهرون. شنبه روز کارای بیهوده‌اس، ولی سنگین. باید همه‌ی مدارکی که رسیده دستت رو دسته‌بندی کنی برای باقی هفته تا طول هفته بتونی یکی یکی رسیدگیشون کنی. دسته‌بندی کردن ازون کارای حوصله‌سربر روزگاره. تقریبا هیچ فشاری به مخت نمیاره ولی همین که 8 ساعت
قسمت دوم
پاییز ۱۳۹۷

شب بعد از شام
همونطور که دارم سفره رو تمیز میکنم به پریسا میگم: بعد چند وقت امروز بالاخره یکم بیکار شدیم یه نفسی کشیدیم.
پریسا: آره بخدا، این صبح زود بیدار شدنا پدرمونو دراورده.
زهرا و نسترن ظرف به دست میان تو اتاق.
زهرا: کی پدرتو دراورده؟
من: صبح زود بیدار شدن؛ چقدر ظرف جمع شده بود همون خوب شد دوتایی ظرفارو شستید.
ادامه مطلب
بلاخره تونستم خاله عیال رو دعوت کنم
خاله عیال خیلی خیلی مهربونه و یک دوستی عمیق بین ما جاریست .
خاله دو تا دختر داره که یکیشون همسن من هست نرگس با دختر کوچولوش یاس و نسترن که چند سالی کوچکتر است و چندسالی مزدوج.
البته خاله دوتا پسر هم داره که از من بزرگترن و مجرددد که مسافرت بودند.
این دفعه برعکس قبل غذاهام فوق العاده شد
کیک هویج....سالاد اندونزیایی.‌‌مرغ زعفرانی...شوید پلو....زرشک پلو ...سوپ جو
بی اغراق از هر غذایی که تناول می کردند کلی تعریف هم م
ساغر ارغوان گردش می سبو سبو ز ابر بهار بر چمن باده کشان قدح قدح نرگس و سرو و نسترن
دشت و دمن معنبر از بارش ابر آذری باد هوا معطر از لاله و بید و یاسمن
نخوت دی شکسته شد غنچه ی گل شکفته شد بلبل سرخوش از سمن بر سر شاخه نغمه زن
طرف بنفشه زار شد مست و خمار یار من نوش لبش سبوی می زلف کجش شکن شکن
حلقه ی طره تا گشود خرمن گیسوان نمود از خم شانه پشته شد تا به کمر رسن رسن
مطرب خوش نوای ما پرده ی خوش بنا نما شور دگر بپا نما جامه دران بزن بزن
گر نشکفته ام چو گل
مزاج بو 
ﺁﻧﻪ ﻛﻪ ﺍﺳﺘﺸﻤﺎﻡ ﻣﻲﻛﻨﻴﻢ ﻳﻚ ﻧﻮﻉ ﻏﺬﺍﺳﺖ ﻭ ﻣﻐﺰ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ.
.
همانطور که میدانیم مجرای غذای بویایی بینی است و هر آنچه را که استشمام می‌کنیم غذای بویایی نامیده میشود، این غذا، غذای مغز انسان محسوب می‌گردد.
بوهایی که روزانه استشمام می‌کنیم دارای انواع مختلف است که در طب اسلامی به بوهای گرم و سرد و متعادل تقسیم می‌شوند مانند اینکه گل یاس گرم و لطیف است.
ﻣﺠﻤﻮﻋﻪﻱ ﻋﻄﺮﻫﺎﻱ ﺮﻡ، ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﺳﺮﺩ ﻭ ﻣﺠ
#برشی_از_یک_کتاب
#رمان_اجتماعی
مدتی کوتاه،پاک گیج شده بودم و نمی دانستم تنهایی چه کنم. بیش از نیم قرن از سلیمان مراقبت کرده بودم . زندگی روزانه ام با محوریت خواسته های او و در همینشینی اش شکل گرفته بود. حالا آزاد بودم که طبق خواسته ام عمل کنم، اما خودم هم می دانستم این آزادی توهمی بیش نیست، چون آنچه بیش از همه آرزویش را داشتم از دسترسم دور بود. مردم همیشه می گویند هدفی برای زندگی ات پیدا کن و همسو با آن زندگی کن. اما گاهی، وقتی عمر انسان به انتها

به نام خدا
پائیز فصل هزار رنگ برای ما کلی تحفه با خود دارد چند تا دور ریز و  رب که معجزه طبیعت هست رو معرفی می کنم
که خیلی کاربردی هست  و دسته زیادی از مشکلات ما رو می تواند حل کند اشاره می کنم

پوست انار (قابض و بیماری های گلو و نزله )
پوست پسته (تقویت قوه مدبره بدن)
رب سیب (مقوی معده و قلب)
رب به (تقویت قوه مدبره بدن)
رب انار (دافعه سودا)
رب نسترن (مقوی قلب و معده)
برگ به (مفتح عروق)

حرف های آبدار: مجموعه ای از قصه های طنز و پندآموز با زبانی ساده و روان از کتاب لطائف والطوائف

حرف های آبدار : نسترن عنبری، عهد مانا
بریده کتاب(۱):
راستی نگفتی نامت چیست؟آبنوش! چی؟آبنوش؟چه اسم عجیبی!نام پدرت چیست؟پدرم مرحوم شده. اسمش آبخیز بود. مرد بازهم با تعجب آبنوش را نگاه کرد. اسم مادرت چیه؟_آبناز!مرد ابرو بالا داد و گفت: جل الخالق!چه اسمهایی!آبنوش که می خواست تعجب مرد را بیشتر کند، گفت: اسم برادرم آبچهر است. اسم خواهرم آبشاد. اسم مادربزرگ
مرسی از دعوت دوست خوبم رهام
خب من در ۲۰ سال آینده ۳۷ سالمه و با توجه به چیزایی که الان دارم براشون تلاش میکنم (شاید دارم تلاش میکنم... :/) باید یه خانم مهندس باشم تو حیطه پزشکی
و دارای ی پسر ۸ ۹ ساله ( اسمش شاید بعنوان یادگاری امیرحسین باشه) و یه دختر ۵ ۶ ساله ( اسمشو نمیدونم دلسا دریا آرام خیلی دوست دارم)
توی شغلم موفق هستم و زندگی ارومی دارم . بچه های سرطانی،بی سرپرست و.‌.. میشناسنم چون هر هفته بهشون سر میزنم و بهشون کمک میکنم
همینارو در ۲۰ سال ایند
عرقیات مفید سنگ کلیه
بسیاری از مردم عزیز سنگ کلیه دارند و از درد آن رنج میبرند که درد آن خیلی بیشتر از سایر دردهای بدن است .
در این پست به شما عزیزان عرقیات گیاهی را معرفی میکنیم که در صورت استفاده ی منظم این عرقیات سنگ کلیه شما به صورت حتمی دفع میشود
البته همراه با مصرف این داروها ورزش های نظیر دو میدانی و طناب و پرش توصیه میشود .

داروی گیاهی مناسب سنگ کلیه سه عرق به نام های عرق نسترن ، عرق خارخاسک ، عرق خارشتر میباشد
اصل این عرقیات را تهیه کر
دیدی که گل داد!وقتی تو خواب بودی...
 خزون شد،برگاش خشکید و ریخت.اون موقع هیشکی کنارش نبود.
زمستون یه وجب برف روش نشست،تنش لرزید.هیشکی کنارش نبود.
این همه روز آدما،پرنده ها،ابرای تو آسمون دیدنش و گذشتن.هیشکی بهش محل نذاشت.تنها بود. اینا رو دید ولی آخر،، دیدی که گل داد.
به خدا اگه ده نفر تو زل تابستون،سر سرمای سگی زمستون،اول بهار اصلا یه روز قبل گل دادنش،دم به دیقه بهش می گفتن:چرا گل نمیدی؟چرا اینقدر دیر؟بجنب..تو گل بده نیستی! اگه بنا به گل دادن ب
سلااااااااااااااااااااااام
امروز 2 ساله که یه فرشته ی اسمونی اومده تو بیان و اسمش صدرا ـه 
بله برابچ امروز وبمون 2 ساله شده
تو این دو سال داداشای  خوبی پیدا کردم
،رهام جان،سعید جان،مهدی جان،اون یکی مهدی جان،علی جان،اون یکی علی جان،داش ماهان گل،داش،عرفان جان،اون یکی عرفان جان،اون یکی عرفان جان(داش عرفان)صالح جان،صادق جان،ابولفضل جان،اقا اشکان،اقای اشنا،دایی مشتی،اقا مهیار،اقا محسن،اقا رحمت،اقا محمد،دایی مشتی و کسایی که اسمشون یادم رف
یکی دیگر از شعب فعال باشگاه والیبال مبین ، شعبه شهید باکری در جنوب  تهران و در محله نعمت آباد می باشد.
بازیکنان در  رده های سنی مینی والیبال و نوجوان و جوان  در این شعبه تحت آموزش های تخصصی می باشند.
شعبه شهید باکری یکی از معدود باشگاه هایی است که دارای دو زمین والیبال استاندارد برای مینی والیبال و والیبال بزرگسالان است .
آدرس:
تهران ، نعمت آباد ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، جنب مترو نعمت آباد ، خیابان سهیل ، خیابان مهرآور 2 ، داخل بوستان نسترن ،
همه‌ی ما در زندگی به صلح و آرامش نیاز داریم و کمتر کسی است که این موضوع چندان اهمیتی برایش نداشته باشد. زندگی در آرامش یعنی با خودمان، دیگران و همه‌ی موجودات اطراف‌مان مسالمت‌آمیز رفتار و زندگی کنیم. اینکه چگونه آرامش داشته باشیم در واقع به باورها و شیوه‌ی زندگی شخصی خودمان برمی‌گردد.
در این قسمت با یک شربت آشنا خواهید شد که شامل عرقیجاتی آرامش بخش مانند بهارنارنج ، گلاب ، بیدمشک و نسترن میباشد.

ادامه مطلب
تمام لحظه‌های طاقت‌فرسای ساعات قبل از امتحان واسه من شیرینه. وقتایی که نشستیم دور هم تو نمازخونه و رو یه سوال افتادیم و هر کی از یه ور فرمولا رو فرباد میزنه. یا وقتایی که تو آکواریوم (سالن مطالعه) ساعت سه تا چهار و نیم که میزان ادرنالین میزنه بالا دور شاهنشین نشستیم (چرا به میز بزرگ سالن مطالعه میگن شاهنشین؟) میخندیم و همو میزنیم. نگار از یه طرف الات جنسی رو میریزه تو فوشا. جانی سرشو میکنه تو بعضی جاهای ما و میگه بچا جونم و دستشویی میکنه رومون
پایه هفتم: آیدا ناصری، سیده زهرا میرسالاری، مبینا محمد موسایی ، آیناز طناز، پریا عمادیان خواه، نرگس عیوضی،آیلین لرکی، پارمیدا عربی 
 پایه هشتم: غزل دیلمی، فتانه رحیمی زاده، زهره عرب، نسرین بن رشید، حمیده اعتماد نیکو، فاطمه عباس زاده، اسما کردزنگنه، نسترن نوذری، رخساره ویسی 
پایه نهم: سارا بن رشید،بهار تابش،فاطمه حسینی،هانیه خسروانی،حدیث دلاوری فرد، فرینا طالبی مقدم،فاطمه عبادی،بهناز محمد موسایی،نیایش راشدی
دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار
آهنگ های آلبوم لاله زار ابی شامل آهنگ جهان بدون تو، آهنگ قلب قاپ، آهنگ لاله زار ، آهنگ جاده های نرفته ، آهنگ کوچه نسترن ، آهنگ دلم میخواد ، آهنگ شب یلدا ، آهنگ شاهنومه، آهنگ چشمم به اون خونست، آهنگ آخرین آهنگ در یک فایل زیپ با لینک مستقیم در ادامه مطلب قابل دانلود است.
ادامه مطلب
وقتی دقت میکنم میبینم تو موقعیت استرس چه قدر عجول میشم و الان استرس هام زیاده.
دارم سعی میکنم که مثل اسفند نشم. وقتی میگیریش از روی آتیش میپره چون داغه و میخواد فرار کنه.
عجله برای فرار.
چه قدر اتفاقات زندگیم بودن که با عجله کردنهام اونها رو تغییر دادم...سر شب یکی دو تا اساسیاش یادم افتاد. دیدم سرنوشتم رو با اون عجله کردنهام تغییر دادم. شاید حتی بشه گفت سلب توفیق کردم.
سخته...آتیش خیلی داغه!

وقتی بهش فکرکردم گفتم شاید اگر این آخری رو هم تحمل کنم

دانلود فیلم نسترن های وحشی ساخته رهبر قنبریفیلم نسترن های وحشی با لینک مستقیمدانلود فیلم سینمایی نسترن‌های وحشی با کیفیت های با 1080p , 720p , 480p و Full HD
پوستر

معرفی فیلم سینمایی
●◄ نسترن‌های وحشی 1396 ►●
ژانر : درام اجتماعیکارگردان : رهبر قنبرینویسنده : رهبر قنبریتهیه‌کننده : رهبر قنبریدرباره فیلممعلمی که تلاش دارد تا مدرسه خود را از خطر تعطیلی در امان نگه دارد به دنبال دانش آموزان غایب خود می رود تا سرنوشت آن ها را پیگیری کند.
بازیگرانداو
قسمت اول را بخوان قسمت 86
آن قدر ذوق کردم که جیغ کوتاهی کشیدم. حدود دوساعت داخل پاساژ گشتیم و در ردیف های اخر بالاخره یک لباس نظرم را جلب کرد. توضیحش، برای شب عروسی بماند.
با خستگی فراوان بالاخره به خانه رسیدم. با فاطمه قرار گذاشتم ظهر ساعت دو دنبالم بیاد و باهم به ارایشگاه برویم.
متوجه نشدم که کی خوابم برد و صبح باسروصدایی که از پذیرایی می امد چشم باز کردم و از اتاقم بیرون زدم.
خاله نسترن و زندایی سمیرا را دیدم که روی مبل نشسته بودند. مامان تا
قصیده‌واری به نیت زیارت امام ابوالحسن علی ابن موسی الرضا (سلام الله علیه) در صبح میلاد
تو: «بولحسن» وَ من: «حسن»سلام یا «اباالحسن»!به‌نام هم که بنگریتویی پدر برای منبه غیر محضر پدرپسر کجا برد سخن؟به غیر خانهٔ پدرپسر کجا کند وطن؟منم غریب و دربه‌دراسیرِ کشورِ مِحنکه سوخته مرا جگرکه دوخته مرا دهنچو آن نهال زردروکه دور مانده از چمنبه رنج‌های نو، ‌مگررها ‌کنم غمِ کهنشبی زدم به جاده تاسفرکنم ز انجمنچه جاده‌ای؟! _چه ساده‌ای!_به چاه مانده چاه
 ‍ عاشقم…..
اهل همین کوچه ی بن بست کناری ،
که تو از پنجره اش پای به قلب منِ دیوانه نهادی ،
تو کجا ؟
کوچه کجا ؟
پنجره ی باز کجا ؟
من کجا ؟
عشق کجا؟
طاقتِ آغاز کجا ؟
تو به لبخند و نگاهی ،
منِ دلداده به آهی ،
بنشستیم
تو در قلب و
منِ خسته به چاهی……
گُنه از کیست ؟
از آن پنجره ی باز ؟
از آن لحظه ی آغاز ؟
از آن چشمِ گنه کار ؟
از آن لحظه ی دیدار ؟
کاش می شد گُنهِ پنجره و لحظه و چشمت ،
همه بر دوش بگیرم
جای آن یک شب مهتاب ،
تو را یک نظر از کوچه ی عشاق ببینم..
به کسی

اعضاء انجمن بهداشت وسلامت محیط

7- زهرا زمانی

1-صباح شیری

8-مریم سمیع

2-نسترن رضاپوران

9-نسترن صادقی

3-مریم حسینی

10-فاطمه صالحی

4-فاطمه حیدری

11-معصومه طاهری

5- یلدا رحیم زاده

12- زهرا عابدینی

6- فاطمه رئیسی

مسئول انجمن : صباح شیری
اول از همه مرسی از نسترن جانم برای دعوت به این چالش ❤❤
ده تا از کارهایی که بالاخره یه روزی انجامشون میدم:
1-اول از همه دوست دارم مهندس عمران بشم
2-همیشه دوست داشتم ویولون زدن یاد بگیرم و در اولین فرصتی که سرم خلوت بشه حتما میرم سراغش (اولین فرصتای من مث از شنبه هاست هیچ وقت نمیاد)
3-یه کمد داشته باشم پر لواشک (هر کی یه آرزویی داره دیگه)
4-یه روزی انقدی پول داشته باشم که بتونم خرج همه بچه هایی که فقط به خاطر فقر و بی پولی از تحصیل محرومن رو بدم (خیلیی
دانلود آهنگ جدید حامد فقیهی شیراز
Download New Music Hamed Faghihi Shiraz
دانلود آهنگ محلی شیرازی حامد فقیهی بنام شیراز
دانلود اهنگ با لهجه و گویش شیرازی شاد و جدید
دانلود موزیک و ترانه شیراز حامدفقیهی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ حامد فقیهی شیراز
شیراز و میگن ناز واسی آفتو جنگش
قلبارو گرن میزنه به هم تیرشه ی تنگش
بلبل تو کوچا تو پس کوچا غزل میخونه
شعروی ترحافظ میچکه از سر چنگش
عطر گل یاسم و نسترن بهار نارنج
هی سر میکشه از ت
به کسی کینه نگیرید!دل بی کینه قشنگ است!به همه مهر بورزیدبه خدا مهر قشنگ است!دست هر رهگذری را بفشارید به گرمیبوسه هم حس قشنگی است!بوسه بر دست پدربوسه بر گونه مادرلحظه حادثه بوسه قشنگ است!بفشارید به آغوش عزیزانپدر و مادر و فرزندبه خدا گرمی آغوش قشنگ است!نزنید سنگ به گنجشکپر گنجشک قشنگ است!پر پروانه ببوسید!پر پروانه قشنگ استنسترن را بشناسیدیاس را لمس کنید!به خدا لاله قشنگ استهمه جا مست بخندید!همه جا عشق بورزیدسینه با عشق قشنگ است!بشناسید خدا ر
اولویت اصلی شرکت گنجینه مهر پارس در وهله اول مشتری مداری و کیفیت محصولات تولیدی است از این رو با تولید درب های صنعتی  شامل درب ضد حریق ، درب ضد انفجار  و گاوصندوق نسوز گنجینه ، پنجره ضد انفجار و کانوپی ضد انفجار سعی در انجام این مهم داشت و با همین سیاست نوانست در داخل و خارج کشور با تنوع مشتریان در زمینه های درب ایستگاه تقویت فشار، درب برای بانک ها، درب برج ها، درب بیمارستان ها، درب پارس جنوبی، درب پالایشگاه، درب پتروشیمی، درب قطار شهری و در
به کسی کینه نگیرید!دل بی کینه قشنگ است!به همه مهر بورزیدبه خدا مهر قشنگ است!دست هر رهگذری را بفشارید به گرمیبوسه هم حس قشنگی است!بوسه بر دست پدربوسه بر گونه مادرلحظه حادثه بوسه قشنگ است!بفشارید به آغوش عزیزانپدر و مادر و فرزندبه خدا گرمی آغوش قشنگ است!نزنید سنگ به گنجشکپر گنجشک قشنگ است!پر پروانه ببوسید!پر پروانه قشنگ استنسترن را بشناسیدیاس را لمس کنید!به خدا لاله قشنگ استهمه جا مست بخندید!همه جا عشق بورزیدسینه با عشق قشنگ است!بشناسید خدا ر
نگاهش طوری بود که از چشم هام می گذشت و رسوخ می کرد تو تک تک سلول های بدنم.یهو وسط لرز کردن، آتیش گرفتم.لب هاش بلاتکلیف از هم فاصله گرفتند و تا خواستند کلمه ای تحویلم بدند، از ورای شونه اش نیما و نسترن رو دیدم که با دو به سمت ساختمون می اومدند.لب هاش رو بست و نگاهم رو دنبال کرد و برگشت!نیما و نسترن از کنارمون گذشتند و متوجهمون نشدند. صورت پناهی مجددا چرخید به سمتم و من چرخیدم سمت ساختمون و با قدم هایی تند، به سمت اعضای خانواده ام حرکت کردم.وقتی به
که دلم میخواهد فقط و فقط بنویسم و آنوقت فاصله بگیرم و کنجکاوانه ببینم چه از آب درآمده است. بی‌نقشه و بی‌حساب و کتاب. فقط شروع کنم و ادامه بدهم و بنویسم. عشق به نوشتن.
یادم می‌آید از مثلا عشق‌های گنگ و نابلدی‌های گذشته، شک به نقص‌داشتن و کم داشتن چیزی.  انگار باید آدم دیگری می‌شدم تا مشکلاتم همراه با صورت مسئله پاک شود. بعد، از یک روز به بعد انگار که فهمیدم تاجی بر سر دارم و پادشاه سرزمینم هستم. فقط به‌خاطر اینکه کسی بود از جنس زمینِ من اما خ
قال الحسین علیه السلام:مَوتٌ فی عزٍّ خَیْرٌ مِنْ حیاةٍ فی ذُلٍّمرگ با عزّت از زندگی در ذلّت برتر است.
ثروتمندان معمولا برای خانه های خود کارگرانی را برای تمیز کردن خانه و آشپزی و در یک کلام خانه داری به کار می گیرند. من هم در یکی از این خانه ها کار می کنم؛ خانه ای بزرگ و با صفا در شمال شهر. وارد حیاط خانه که می شوی، سمت راست، باغچه ای است که از دم در ورودی شروع می شود و تا ورودی خانه ادامه دارد و انواع گل نسترن در آن کاشته شده است؛سفید، صورتی، زرد

کوچ شاعر یعنی 

سکوت احساس در لحظه های بارانی

بغض درخت در برگ ریزان پاییز

کوچ شاعر یعنی 

خواب غمگین شقایق ها

در دشت بیداری 

گریه ی بی صدای پرندگان

بر دامان نسترن

کوچ شاعر یعنی 

سایه ی مردی تنها

در کوچه های سبز بهار

و حسرت دیدن دوباره ی شکوفه ها

کوچ شاعر یعنی

پرواز واژه ها در نیمه شب 

و شعری که ناتمام ماند 

رضوان - ح

به مناسبت سالگرد درگذشت دکتر افشین یداللهی
اگر پست مرتبط را ندیده‌اید به اینجا سر بزنید ---> فراخوان وبلاگی (1)
خب! وقت آن رسیده که از لیست عزیزانی که در پست فراخوان وبلاگی (1) اعلام کردند که تمایل به همکاری دارند رونمایی کنم! بسیار سپاسگذارم که به درخواست بنده اهمیت ندادید و پست را به اشتراک نگذاشتید، البته به جز ساجده که این کار را کرد.

اسامی دوستان به ترتیب زمانی که پیام دادند:
1. عالیس ---> خیالپرداز نادان
2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
4. کازیوه ---> بوسیدن پای اژدها
5. زهرا -
انجمن تربیت
بدنی:حدیثه حسینی    

ردیف

نام ونام خانوادگی

تاریخ و امضا

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18

زهرا محمدی
نسترن مرادی
سمانه میراحمدیان
فاطمه نجفی
نسیم نعمتی
آتنا نوروزی
فاطمه نیک خواه
ضفورا نیک خواه
آذر یزدانی 
زهرا یوسفی
نسترن آقابابایی
مرضیه جعفری
نگین جمشیدی
فاطمه جهانبازی
لیلا چراغی
آیدا رییسی
مریم رحمانی

غزال من
 یکشنبه ۲۷ فروردین ۵۱
گلهای سرخ لاله از خاک سر بدر آورده بودند و فرا رسیدن روزهای شادی بخشی را به جهانیان پیام می دادند.بهار با تمام شکوه و عزتش فرا رسیده بود. و من فارغ از هر اندیشه و خیال همانند پروانه های سبک بال به هرسو سر می کشیدم. سعی و کوشش داشتم که از تک تک روزهای بهار حداکثر استفاده را بکنم.
بوی شکوفه ها، رنگ لاجوردی آسمان، آوای دل انگیز پرندگان در سحرگاهان، وزیدن نسیم ملایم و زمزمه ی آبشار هر کدام به نوعی برایم شادی بخش و لذت آ
اگر پست مرتبط را ندیده‌اید به اینجا سر بزنید ---> فراخوان وبلاگی (1)
خب! وقت آن رسیده که از لیست عزیزانی که در پست فراخوان وبلاگی (1) اعلام کردند که تمایل به همکاری دارند رونمایی کنم! بسیار سپاسگذارم که به درخواست بنده اهمیت ندادید و پست را به اشتراک نگذاشتید، البته به جز ساجده که این کار را کرد.

2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
5. زهرا -
در ابتدا به معرفی روغن خراطین ویسکا اویل میپردازیم . این روغن از بهترین روغن های حجم دهنده است .
بسیاری از افراد با مصرف نادرست و اشتباه روغن خراطین تصور میکنند که این روغن کارایی درستی ندارد
اما واقعیت این است که در نتیجه گیری از این محصول طریقه مصرف بسیار مهم است .
از طریقه مصرف مهم تر، اصل بودن محصول است .محصولی که شما مصرف میکنید باید کاملا اصل باشد تا اثر گذار باشد.
در اثبات اصل بودن محصول ویسکا اویل باید به مشتریان عزیز بگوییم که این ر
نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر از روز یکشنبه ۱۲ اسفند ماه در تالار اصلی تئاتر شهر آغاز شد.
به گزارش ایسنا، در این اثر نمایشی (به ترتیب حروف الفبا) علی ابدالی، نسترن امیرعبدالهیان، زینب ایزدپناه، رضا بهبودی، افسانه پرمر، پانته آ پناهی ها، پارسا پیروزفر، سیاوش چراغی پور، احسان حاجیانی، مهدی حسینی نیا، افشین خورشید باختری، امید رضایی، مونا رضایی، امیر صادقی، مجتبی علیرضالو، مونا غیاثی، نسیم قدس الهی، نیما قطبی، تیام کریمایی، س
شرکت آناتجهیز تولید کننده و توزیع کننده انواع دستگاه عرق گیری / دستگاه گلاب گیری /گلابگیری/عرقگیری/عرق گیر خانگی/عرق گیر صنعتی و نیمه صنعتی در نمونه و سایزهای مختلف در خدمت شما گرامیان میباشد  مناسب برای گرفتن همه نوع عرق و گلاب جهت عطاریها و منازل بدون درد سر و هزینه های گذاف، عرقیجات کاملا بهداشتی و ارگانیک در منزل و عطاری بگیرید و کسب و کاری پر سود راه اندازی کنید ، دستگاه عرقگیری و گلابگیری دارای واشر آبندی آلمانی و چهار گیره از چهار طرف
سال 80، فاطمه هنوز دانشجوی دوره لیسانس بود که ازدواج کرد و رفت سر خانه و زندگی اش. من کمتر از 10 سال داشتم. نمیدانم برنامه کلاس ها و مشق هایش چطور بود که به جای آخر هفته، سه شنبه ها از دانشگاه مستقیم می آمد خانه ما و از آن طرف هم عباس میرسید و خلاصه خانواده دوباره دور هم جمع میشد. 4-5 سال بعد که مریم نامزد کرده بود، این قرار دورهمی به روزهای پنج شنبه تغییر کرد. آن موقع ها هنوز مریم خانه ما بود و فاطمه و عباس از سمت امیرآباد می آمدند و امیر هم از خانه خ
www.galaxymusic.ir
دانلود آهنگ روی رقص شاپرک زیر بارون چشات
Moein Eshghe Moondegar Download Music

www.galaxymusic.ir
دانلود آهنگ عشق موندگار از معین 
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند
دانلود آهنگ قدیمی و بسیار زیبای معین بنام عشق موندگار با کیفیت عالی و اصلی و اورجینال از اینترموزیک
آهنگ عشق ماندگار از معین که یکی از آهنگ های آلبوم معما میباشد
دانلود آهنگ روی رقص شاپرک زیر بارون چشات
Download Ahang Eshge Mondegar Az Moein

دانلود آهنگ با لینک مستقیم
دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

www.galaxymusic.ir
کد
خب اگه بگم امروز چقدر خوندم قطعا 'ب' سر به کوه و بیابون میذاره ولی خب... :))))
به شکل لعنتی‌ای خوش گذشت امشب بهم...چندین ساعت با نون بودیم و بحثای هفته پیش رو هم فراموش کرده بودیم و من دوباره احساس میکردم چقدر دوسش دارم *_*
ساعت ۶اینا نون زنگ زد گفت بیا بریم کانون ببینیم چه خبره چون فردا جشن برتراست و درحال آماده سازی مراسم بودن! انقدر که از کلاسا و بچه های کانون خاطره دارم از سه سالی که مدرسه بودم ندارم ، میرفتم تو کلاسا و طبقه هارو بالا پایین میرفتم
معرفی برج های امین
برج های امین در منطقه 22 شهرداری تهران ضلع غربی دریاچه چیتگر و ضلع شرقی شهرک چیتگر و در بلوار حدادی واقع شده است. برج های امین متعلق به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشد. این موضوع سبب شده تا این برج ها از امنیت خوبی برخوردار باشند چرا که بافت پرسنل نیروی انتظامی همچنان در آن حفظ شده است. اگرچه که تعدادی از آن ها نیز واحد های خود را به عموم مردم فروخته اند و قسمتی از بافت مجتمع مردم عادی هستند.
مشخصات برج های امین
برج
باران بهار و کوچه ی تر نو نیست؟!
یا باغ ز نسترن معطر نو نیست؟!
نفرین به زمانه ای که در آن انگار-
هر سال پس از دوهفته دیگر نو نیست!
سعید ربیعی
درک یک پایان یک
سال خوبیه شاید. چرا میگم؟ چون همین امروز که 15
روز از فروردین 98 به چشم بر هم زدنی گذشته دغدغه آخر ماه رو داشتم و حتی یه نگاهی
به اردیبهشت هم انداختم و چی بهتر از سرعت زیاد گذر زمان؟
سال خوبیه شاید. چرا میگم؟ چون علیرغم همه ی بدی
های اول سال و همه ی اتفاق هایی که نباید می افتادن ولی افتادن در خلس
با اینکه هنوز تا عید یک ماه مونده، خونه تکونی رو شروع کردم و به دفتر خاطراتم برخوردم، متاسفانه فقط همین یه خاطره مونده و بقیه رو نمیدونم چرا ولی همون زمان پاره کردم.
خاطره مربوط به وقتی هست که دوم راهنمایی بودم و کلی خندیدم باهاش:)))
بد نیست شما هم بخونید و از اولین هاتون بگید :)

2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
5. زهرا -
بسمه تعالی
صورتجلسه انجمن بهداشت و سلامت محیط زیست
دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                               
 شماره جلسه: 6
-      
همکاری و دعوت از اساتید و صاحب
نظران جهت ایراد سخنرانی و پاسخ به سوالات 
دانش آموزان
-      
برگزاری صبحانه س
لاله در این بوستان خونین کفن افتاده است
حسن یوسف گوشه‌ای بی پیرهن افتاده است

هر گلی در این چمن سرمست می‌روید ز خاک
بس که در این باغ، جام از دست من افتاده است

از کجا می‌آیی ای بوی بهشتی کاین چنین
لرزه بر اندام آهوی خُتَن افتاده است؟

نامه‌ای در دست دارد از هزاران آشنا
این گل قاصد اگر دور از وطن افتاده است

بس که تاریک است این صحرا و دل‌ها داغدار
هر گلی امشب به فکر سوختن افتاده است

ای نسیم آهسته پا بگذار، چون هر گوشه‌ای
نسترن افتاده است
عصاره و چکیده چیزی که از دلشدگان برایم باقی ماند داستان بخشی به چند آواز حضرت شجریان بود. این فیلم در عین حال که داستان پردازی ضعیف و شخصیت‌های بسیار نپخته داشت، ماجرایش را به دست قوه تخیلم سپردم و با حافظه‌ای که از روایت‌های عاشقانه و غم انگیز ایرانی‌ام داشتم به داستان‌ها جان دوباره‌ای بخشیدم.
ما دلشدگان خسرو شیرین پناهیم ، بار دیگر که این آواز به گوشم بخورد چند نوازنده ـ که دستان کیمیایشان دیگ مسی را هم دُهُل عاشقانه می‌کند ـ به خاطرم
عصاره و چکیده چیزی که از دلشدگان برایم باقی ماند داستان بخشی به چند آواز حضرت شجریان بود. این فیلم در عین حال که داستان پردازی ضعیف و شخصیت‌های بسیار نپخته داشت، ماجرایش را به دست قوه تخیلم سپردم و با حافظه‌ای که از روایت‌های عاشقانه و غم انگیز ایرانی‌ام داشتم به داستان‌ها جان دوباره‌ای بخشیدم.
ما دلشدگان خسرو شیرین پناهیم ، بار دیگر که این آواز به گوشم بخورد چند نوازنده ـ که دستان کیمیایشان دیگ مسی را هم دُهُل عاشقانه می‌کند ـ به خاطرم
ویلای درویش آباد ; ترکیب مدرنیسم با معماری ایرانی 

ویلای درویش آباد توسط پویا خزائلی پارسا در شهر درویش آباد مازندران و با همکاری پیمان خضری که مهندسی سازه پروژه را بر عهده داشت،در فضایی به مساحت 240 مترمربع در سال 1389 طراحی و اجرا شد. بسیاری از منتقدان این ویلا را گفت و گوی میان معماری سنتی ایران و معماری مدرن می دانند و خزائلی پارسا در مورد این پروژه می گوید: “من این خانه را برای همسرم (نسترن شهبازی ،کارفرمای پروژه) طراحی کردم او یک نقاش است
ویلای درویش آباد ; ترکیب مدرنیسم با معماری ایرانی 

ویلای درویش آباد توسط پویا خزائلی پارسا در شهر درویش آباد مازندران و با همکاری پیمان خضری که مهندسی سازه پروژه را بر عهده داشت،در فضایی به مساحت 240 مترمربع در سال 1389 طراحی و اجرا شد. بسیاری از منتقدان این ویلا را گفت و گوی میان معماری سنتی ایران و معماری مدرن می دانند و خزائلی پارسا در مورد این پروژه می گوید: “من این خانه را برای همسرم (نسترن شهبازی ،کارفرمای پروژه) طراحی کردم او یک نقاش است
در وصف بهار

میرسد باز این بهار باده ها

ساقی سیمین تنان ساقه ها

فتنه دارد نرگس مستانه اش

دیده مفتون میکند فتانه اش

چادر از رخ می گشاید بی دریغ

می سپارد بهمن و دی را به تیغ

می دمد روح شکوفه بر درخت

یاس عریان را دهد گلهای رخت

رَز بیاراید به برگ و شاخه ها

دختر رَز را عروس باده ها

با بنفشه گوید از رنگ بنفش

برگ و گلهایش زند صد گونه نقش

نسترن را می نوازد با نسیم

با همان دم ، زر شود جانش نه سیم

اشک مریم را ببیند سر به زیر

گوید او را زیر
گل ماه تولد فروردین : گل رز ، بسیار رک گووعاشق مسافرت
گل ماه تولد اردیبهشت : گل نسترن : فردى صبورپرطاقت وداراى ارادہ بسیارقوى،قابل اعتماد
گل ماه تولد خرداد :گل یاس : رفتار دوستانه اى دارى،رک گووپرحرف
گل ماه تولد تیر : گل بنفشه : داراى ذهن خلاق،ودرخانه بیشترازهمه جااحساس امنیت وآرامش میکنید
گل ماه تولد مرداد : گل شب بو : بامحبت،خونگرم،دلسوز اما کمى عصبى
گل ماه تولد شهریور :گل داوودى : متفکرواندیشمند
گل ماه تولد مهر :گل زنبق : مهربا
بسمه تعالی
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                               
 شماره جلسه:  1
-      تشکیل
انجمن بهداشت و سلامت محیط زیست،  تعیین
و معرفی اعضای انجمن
-      
نظارت بر بهداشت و تمیزی محیط
آموزشگا
قدم اول
صدای تپش‌های قلبم را می‌شنوم. خون به سرم دویده. سعی می‌کند چیزی را توضیح دهد و با هر جمله، با هر کلمه و با هر باز و بسته کردن دهانش، با هر دم و بازدمش، بدنم داغ‌تر می‌شود. تورم رگ‌های کره‌ی چشمم را احساس می‌کنم. هر حرکتی خارج از او از جهان محو شده است. شکل اتاق به هم ریخته و از تمام جمعیت کلاس ما دو نفر باقی مانده‌ایم. او مرکز جهان است. من -که هر تپش قلبم هزار ساعت طول می‌کشد- احاطه‌اش کرده‌ام: می‌توانم هر لحظه‌ای که اراده کنم او را
کافه رستوران و صبحانه برادران☕️
حدود ٣ ٤ سالی فکر کنم از شروع کارشون میگذره و از همون روزای اول به واسطه سبک پختشون و ارائه سرویسشون مشتری شدم⭐️اینجا احترام به مشتری و مشتری مداری رو به معنای واقعی به اجرا گذاشتنکیفیت و حجم خوب صبحانه به همراه قیمت مناسب بخشی از مشتری مداریه و احترام به مشتری تکمیل کننده اونه ✅ از صبح تا ساعت ١٢ صبحانه همراه با انواع نوشیدنی گرم و قهوه✅ از ١٢ به بعد منو غذای کامل با انواع ساندویچ و پاستا و خوراک و پنینی و
بسمه تعالی
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                               
 شماره جلسه: 2
-      
نظارت بر نحوه تهیه و توزیع مواد
غذایی در فروشگاه مدرسه
-      
همکاری در کنترل و نظارت بر
بهداشت فردی دانش آمو
 بمناسبت روز ملی خلیج فارس مسابقات  دو و میدانی  در بخش  دختران در استادیوم ورزشی مجموعه ورزشی انقلاب  شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط
عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد، یک دوره مسابقات  دو و میدانی  بمناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس با همکاری کانون والیبال عفاف شهرستان حاجی آباد  ویژه دختران  10 اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی خلیج فارس در استادیوم
ورزشی  مجموعه ورزشی  انقلاب شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.
بسمه تعالی
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                               
 شماره جلسه: 3
-      
ارائه آموزش های لازم در مورد
بیماری ایدز   - ارائه آموزشهای لازم در
مورد بیماری هپاتیت و سایر بیماری های واگیر
درستش این بود که بیایم و از سفر اخرم بنویسم. از لحظه ای که میثاق از میان بچه ها رد شد و زد روی شانه ام:کجایین شما؟ دندان های سفید و منظمش توی نور اتش برق میزد و نگاه مشکی مهربانش شاد بود. 
یا لحظه ای که گفتم از روی شن ها بلند شدم و گفتم من سردمه بچه ها. میرم کنار اتیش. محمد کاپشنشن را در اورد و گرفت سمتم. 
سفر خوبی بود. درستش این است که از سفر خوبم بنویسم و ادمها و اتفاقات. همین کار را هم خواهم کرد. 
قبلش، دلم برای محسن تنگ شده. برای ایمان هم. گروه مو
  اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال بانوان از سوی یاری اعلام شد.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان را که از 13 تا 16 دی ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود، را اعلام کرد.
اسامی به شرح زیر است:
سیده نسترن مقیمی، فرزانه توسلی، مهتاب بنایی، مه
روی پشت بام دراز کشیده بودیم و باد سرد اسفند
ماه ، دست هایمان را بی حس و بدنمان را لرزان می کرد ...اما مهم نبود . مهم این
بود که من و امیرحسین آنجا بودیم و می توانستیم افکار کاملا متضادمان را روی هم بریزیم
و ببینیم چند چندیم !

به آسمان ابری و مهتابی که پشت ابرها خوابش برده
بود نگاه کردم و گفتم : امیر ؟
بازویش را خاراند و گفت : ها
بینی ام را بالا کشیدم . گفتم : اگه همین الان یه
پول خیلی خیلی قلمبه بیفته توو دستت ، باهاش چیکار میکنی ؟
گفت : هیچی
!
سرم را
عرقیات از گذشته های دور مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گرفته است. هر چند امروزه با وجود داروهای شیمیایی کمتر کسی سراغ عرقیات میرود اما شاید با دانستن گوشه ای از خواص آنها در مورد استفاده مجدد تجدید نظر کنیم:
عرق کاکوتی:
ضد عفونی کننده، ضد اسپاسم در ناراحتی های گوارشی ،ضد اسهال، مقوی معده، خلط آور.
بهار نارنچ:
معطر، مقوی اعصاب و قلب، آرام بخش، ضد نفخ .
زیره سبز:
ضد چاقی، چربی، تنگی نفس، باد شکن، هضم غذا، زیاد کننده شیر مادران.
نسترن:
تقویت
 دانلود کتاب داده کاوی غضنفری

دانلود فایل

کتاب داده کاوی و کشف دانش- غضنفری- علی زاده - خبرگزاری آیصدwww.i100.loxblog.com › post Translate this page May 22, 2016 - کتاب داده کاوی و کشف دانش- غضنفری- علی زاده. دانلود. پربازدید; آرشیو. انواع “پرده بکارت”+تشخیص آسان پرده بکارت سالم وپاره+عکس بازدید : ... دانلود کتاب داده کاوی غضنفری - دانلود در مورد فایل رساله، پروژه ...f67.ir › دانلود-کتاب-داده-ک
آبی آسمانی رنگ دلبرانه ای ست ....
دانی حقیقت و غایت جوهر زیبا  این آبی مثل چیست ؟
یک روسری حریر 
در دشت های گل آفتاب گردان 
در کنار شاپرک ها و زنبورها
که با رایحه یاس معطر شده
بر روی بازوان دختر شهری با تصنیف باد هم سرایی میکند
دختر شهری 
با کوزه ای در دست 
دست هایی که سفید ست 
چون هنوز با خاک دوستی نکرده
و دستان نرم لرزان دارد که روح شکننده صاحبش را به رخ میکشد ؟ برای چه ؟
دستانی که هنوز ریشه های هویج و چغندر را از مزرعه در نیاورده...
یا پنبه های نر
کتاب روش تدریس پیشرفته دکتر حسن شعبانی

دانلود کتاب

روشها و فنون تدریس - کتابخانه الکترونیکی امینael.af › wp-content › uploads › 2017/09 › روشها-و-فنون-تدریسخالصه کتاب مهارت های آموزشی و پرورشی دکتر حسن شعبانی ... مفهوم تدریس: تدریس به آن قسمت از فعالیتهای آموزشی که با حضور معلم در کالس اتفاق می افتد ..... روش. های تدریس. -د. روشهای اجرا .4. ضرورت تعیین و تنظیم هدف. های آموزشی را بنویسید.مقاله آشنایی با روش های فعال و نوین در تدریس - سیویلیکاhttps://www.civilica.com
in the name of physicsGod
همین اول کار بگم که چقدر دلم براتون تنگ شده بود. اصلا وقتی میدیدم تعداد ستاره های روشن داره نجومی میشه و من حتی تو خط دانشگاه تا دانشکده علوم نمیتونم پستاتونو درست بخونم عذاب میگرفتم! فقط تونستم سر کلاس مبانی کامپیوتر دو سه تا وبلاگ بخونم و اها! چند شب پیشم که داشتیم با بچه های کلاسمون تو گروه واتس اپ به قصد کشت! خین و خین ریزی میکردیم تونستم پستای دو سه نفر دیگه رو بخونم. خلاصه ماچ پس کله همتون و بریم که داشته باشیم:
خوابگاه اِرم
غریب ترین زن عالمی وقتی آغوش مردی وطنت باشد..
نسترن وثوقی
-------------------------------
دارد همه چیز آنکه تو را داشته باشد..

صائب
عشق، اسلحه‌ای‌ است  در دستان کسانی که دوستشان داریم.. به آن‌ها قدرت می‌دهد که زخمی‌مان کنند و تنهایمان بگذارند
 غادة
السمان
 آن‌که دست‌ش خالی‌ست فقیر است، آن که قلب‌ش خالی‌، فقیرتر 
فرشید فرهادی
دل‌تنگی جهانی‌ترین زبان دنیاست. دل‌تنگی را هرکجای دنیا که سکوت می‌
اعضای تور فَم‌تریپ به شیراز رسیده‌اند و من با عطشی وصف‌نشدنی هر روز عکس‌ها و ویدیوهایشان را دنبال می‌کنم. هرگوشه از شیراز که پا می‌گذارند خودم را تصور می‌کنم و خاطره‌ای به ذهنم متبادر می‌شود. با خودم فکر می‌کنم که چقدر این شهر را دوست دارم! دلم می‌خواهد حالا در خنکای پاییز آنجا بودم و حجره به حجره بازار وکیل و سرای مشیر را قدم می زدم.
شهریور امسال شد پانزده سال که این شهر را ترک کرده‌ام. پانزده سالی که هر سال حداقل یکبار به شیراز سر زده
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو| صلح+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New MUsic By Reza Pishro | Solh+Text
♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ صلح رضا پیشرو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ صلح از  پیشرو

♬♪♪♫♪♬
یه داستانِ دیگه
میشه اینو قطعش کنی؟
♬♪♪♫♪♬
فرشته ها میخواستن بیان
چون توو خاکم شده راهزن زیاد
میگن بدبختیا باز باید بیاد
ولی به این حرفا گوش نده پادزهر بیار
فاز منفیا برا خودِ خودتون
حوض شده پُر خون پُز شده پُر پول
مشته رو خودشون
چگوارا مُرد
دیر زمانی‌ است که تو را تماشا نکرده‌ام. فراموشی، بزرگترین رهاورد دنیای جدید است. لحظه‌ای هستی و به چشم برهم‌زدنی پاک می‌شوی. چنان که انگار هرگز نبوده‌ای. حال تو کجایی که در پس قرن‌ها، میان سیل هرروزه‌ی خبرها که نفس‌گاهم را بسته و جانم را آرام‌آرام می‌گیرد، از زیر گل و لای مصیبت‌ها، صدای تو را نمی‌شنوم؟دستت را کجا رها کرده‌ام کودک رنج‌دیده‌ی خواب‌های من؟ چه دشوار می‌شود ایستادن در هیاهوی خمپاره‌ها.  در خواب‌هایم دستت را گرفتم و
بگذار صادقانه بگویم؛ مسلمانی بی عشق خمینی برایم لذتی ندارد. خمینی کجایی؟ ای کاش یک بار، فقط یک بار تو را از نزدیک می‌دیدم، دستت را می‌بوسیدم و با این بوسه به ملاقات خدا می‌رفتم. خمینی! کجایی؟ ای کاش تنها یک بار تو را و تنها یک بار تو را بر آن صندلی که می‌نشستی و امتی را سیراب معرفت می‌نمودی زیارت می‌کردمaminabadi.blogfa.com

خمینی! یک عمر عاشقت بودم و تنها در خواب و رویا دیدمت و با دیدنت گریستم... خمینی! دیگران را نمی‌گویم ولی من اگر تو را نداشتم ه

دبیرستان شرافت پس از روزگاری باز هم دبیرستان شرافت خواهد بود، اگر لطف یا قهر روزگار شامل حالش نشود و نامش عوض نگردد.
دبیرستان شرافت پس از روزگاری، بیست سال، چهل سال، شصت سال، بیشتر و کمتر، تبدیل به ساختمانی قدیمی و فرسوده خواهد شد و آجرهایش، شعر سیاهی و تیرگی خواهند خواند.
درهای چوبی‌اش ریش ریش خواهند شد و پنجره‌های شیشه شکسته‌اش، اسباب بازی کودک باد.
دیوارهایش، دیوارهایی که دفترچه خاطرات هزار سرمه‌ای پوشِ1 اسیر رویاهاست، همان دیواره
قسمت اول را بخوان قسمت 85
نمی خواستم حال خوبم را به بد ترین حال تبدیل کنم. عزیز ادامه داد.
- اما دختر کوچولوی من. این زیبایی ابدی نیست! روزی تموم میشه. تا جوونی باید لذت ببری. عاشق بشی و کنار عشقت دلدادگی کنی. تا جوون هستی ادواج کنی کنار شوهرت ارامش بگیری و براش غذا درست کنی خونشو گرم نگه داری این جوریه که زیباییت ابدی میشه... ادامه داد
- ستاره ی من! دختر قشنگم. قربون چشمای خوش رنگت بشم. حرفش را قطع کردم.
- عزیز! این حرفا مقدمه ی چیه؟ می خواین شوهرم ب
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو| صلح+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New MUsic By Reza Pishro | Solh+Text
♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ صلح رضا پیشرو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ صلح از  پیشرو
♬♪♪♫♪♬
یه داستانِ دیگه
میشه اینو قطعش کنی؟
♬♪♪♫♪♬
فرشته ها میخواستن بیان
چون توو خاکم شده راهزن زیاد
میگن بدبختیا باز باید بیاد
ولی به این حرفا گوش نده پادزهر بیار
فاز منفیا برا خودِ خودتون
حوض شده پُر خون پُز شده پُر پول
مشته رو خودشون
چگوارا مُرده
قضیه از انجایی شروع شد که بنا کردم برم کافی نت و ادامه انتخاب رشته را انجا بزنم. درخونه ما استرس جزوی لاینفک شده و کوفتی ترینش همین وسواس اینو جا نذارم اونو جا نذارم هست. طوری که من یه مدت با خودم کلنجار میرفتم وقتی میدونم کلید را تو کیف گذاشته ام، هی چک نکنم که برداشتمش یا نه. داشتم حاضر میشدم که مامان هی شمرد:فلش، شناسنامه، کارت ورود به جلسه، کارت عابر ورداشتی همه رو؟! 
تهش گفت کلیدت یادت نره ها! منم دارم میرم، خونه نیستم. کلافه شدم و زدم رو
جمهوری
چک https://europetourz.net/درباره-چک/   یکی از دیدنی ترین کشورهای قاره اروپا می باشد که برای سفر به این کشور مستلزم
دریافت وقت سفارت و ویزای چک می باشیم. به این منظور در وهله اول بایستی وقت سفارت
چک را دریافت و با طی کردن تمامی مراحل قانونی آن تقاضای خود را جهت دریافت ویزای
چک به ثبت برساند.
سفارت جمهوری چک
جمهوری
چک از جمله کشورهایی است که برای سفر و ورود به خاک این کشور مستلزم دریافت ویزا
هستید. چک در مرکز قاره اروپا قرار گرفته است و با داشتن جاذب
بسمه تعالی
صورتجلسه انجمن  مهارت های زندگی و مشاوره
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                                   شماره
جلسه:5
-جلسه مشاوره و برنامه ریزی کنکور
 – جلسه تخصصی اولیا ویژه
امتحانات نیمسال اول

خلاصه مذاکرات:
جلسه
با ذکر صلوا
حکیمیه از محله‌های خوش آب و هوا و دنج تهران است که در شرقی ترین نقطه شهر و در منطقه 4 قرار دارد.
حکیمیه در منتهی الیه شمال شرقی تهران و در منطقه ۴ قرار دارد. دلایل تمایل متقاضیان به خرید خانه در حکیمیه فراوان است، اما یکی از دلایلی که سبب شده حتی به‌رغم بالاتر بودن قیمت ملک در حکیمیه از قیمت میانگین، سکونت در این محله همچنان پر تقاضا باشد، دور بودن آن از قسمت‌های مرکزی پایتخت و هم‌نشینی آن با پارک جنگلی سرخه حصار، باغ‌های لواسان و پارک جنگل
دنیای یه دختر به پیچیده ترین شکل ممکن سادَست. کافیه با دقت نگاش کنی. دخترایی که مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشتن یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. آخه ، موی دخترا ، قلب دومشونه! هر بار جلوی آیینه ، لا به لای تار های سیاه موهاشون پیِ داستان های ناتموم دلشون میگردن. هر بار که موهاشونو شونه میزنن ، سختی هایی که کشیدن ، مردی رو که از دست دادن و حتی !
قلب ِ شکسته ِ فراموش شدشون رو به یاد میارن. وقتی موهاشونو میبافن ، بند به بند ، گیس به گیس غم هاشونو پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها